VIDEO/ Partizani i dobët për Baselin, helvetët ndëshkojnë dy herë

schedule21:26 - 22 Korrik, 2021

schedule 21:26 - 22 Korrik, 2021

Partizani e ka të pamundur të përballojë Baselin dhe ka pësuar dy gola nga zviceranët, që tregojnë se janë një skuadër e nivelit të lartë.

Zviceranët shënuan fillimisht me Stocker në pjesën e parë dhe tashmë në të dytën gjejnë golin me Arthur në minutën e 52-të me një gol shumë të bukur. /abcnews.al