VIDEO/ Një perlë nga Mongolia e largët, ky gol është bërë “hit”

schedule09:18 - 16 Gusht, 2020

schedule 09:18 - 16 Gusht, 2020

Një gol mjaft i bukur nga Mongolia, në takimin e luajtur mes BCH Lions – Khoromkhon Club. Vendasit e dominuam takimin dhe rezultati 4-0 flet vetë.

Goli i tretë i shënuar ishte fantastik, pasi u shënua me një roveshatë që nuk ka shpëtuar pa u shpërndarë në rrjetet sociale, edhe pse flasim për një kampionat të panjohur si ai i Mongolisë. /abcnews.al