VIDEO/ Momentet magjike, si e ndezi Dua Lipa mbrëmë sheshin “Skënderbej”

schedule09:42 - 29 Nëntor, 2022

schedule 09:42 - 29 Nëntor, 2022

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk humbet rast për të treguar krenarinë e saj për origjinën shqiptare.

Gjatë koncertit madhështor të mbajtur mbrëmë në Tiranë, me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë, Dua së bashku me trupën që e shoqëronte e mbështjellë me flamurin shqiptar i tregoi dhe një herë botës se nga vjen.

Më herët, gjatë një konferencë për mediet ajo theksoi se ne si shqiptarë kemi të drejtë të ndihemi krenarë./Abcnews.al/