VIDEO/ Kryemadhi sfidon publikisht Metën në kërcim

schedule18:22 - 26 Janar, 2022

schedule 18:22 - 26 Janar, 2022

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka dalë paska nga profili i politikanes sot në rrjetet sociale duke ndarë një video ku një çift i ri shfaqet duke realizuar një sfidë në kërcim

Në video, Kryemadhi ka etiketuar të shoqin, presidentin Ilir Meta duke e ftuar kështu në një kërcim. Nga ana tjetër presidenti nuk e ka ripostuar në Story “ftesën” e të shoqes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dance Goals – Official Page ❤️ (@dancegoals)


Kryemadhi ka pasur një pausë në rrjetet sociale, ndërsa gjatë javëve të fundit është bërë sërish aktive duke ndarë foto nga takime me bashkëpunëtorë politikë dhe anëtarë të LSI.

Pak muaj më parë, Kryemadhi deklaroi se presidenti Ilir Meta do të rikthehet sërish në LSI, ndërsa ky i fundit ka deklaruar se është gati për të garuar në zgjedhje pas përfundimit të mandatit në krye të shtetit, në korrik të këtij viti. /abcnews.al