VIDEO/ Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë

schedule14:04 - 12 Nëntor, 2019

schedule 14:04 - 12 Nëntor, 2019

Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi.

Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në një tragjedi pasi trenat gjendeshin në stacion dhe kishin shpejtësi të ulët.

Pamjet e përplasjes janë fiksuar nga kamerat e sigurisë.

Nga përplasja raportohet të jenë plagosur 12 persona dhe për fat të mirë nuk ka asnjë viktimë. /abcnews.al