VIDEO/ Gafë e pabesueshme në Premier League, e pëson Chelsea

schedule15:40 - 21 Gusht, 2022

schedule 15:40 - 21 Gusht, 2022

Edouard Mendy është nga ata portieri që rrallë gabon. Gjithsesi edhe ai njeri është dhe këtë herë gabimi i tij i kushtoi gol Chelseat.

Në ndeshjen kundër Leeds ai mbajti një top në zonën e tij dhe Brenden Aaronson i Leeds United ia rrëmbeu.

SHIKO GAFËN E MENDY

Me portën e boshatisur më pas ai shënoi dhe kaloi në avantazh skuadrën e tij, nga minuta e 33-të. / abcnews.al