VIDEO/ Barcelona jep shenja jete, Luis Suarez i jashtëzakonshëm

schedule22:16 - 14 Gusht, 2020

schedule 22:16 - 14 Gusht, 2020

Reagon Barcelona. Skuadra katalanase ka shkurtuar diferencën me anë të Luis Suarez në minutën e 57-të.

Uruguaiani tregoi aftësitë e një bomberi, kreu një driblim fantastik ndaj Boateng dhe mposhti Neuer me një gjuajtje të saktë.

Tani Bayerni kryeson 4-2, ndërsa djemtë e Quique Setien do të tentojnë të shënojnë një tjetër gol për ta bërë edhe më dramatike këtë sfidë. /abcnews.al