Tre të plagosur në Shkodër

schedule18:03 - 27 Janar, 2022

schedule 18:03 - 27 Janar, 2022

Tre persona janë plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident në aksin Shkodër-Velipojë.

Shoferi dhe dy pasagjerët që u plagosën nga aksidenti janë dërguar në spital për ndihmë.

Grupi hetimor pas njoftimit ka shkuar në vendin e ngjarjes.

/ Abcnews.al