Thiago godet Casemiron tre herë gjatë një bisede dhe reagimi i lojtarit madrilen ka përfshirë rrjetet sociale

schedule19:11 - 30 Shtator, 2022

schedule 19:11 - 30 Shtator, 2022

Thiago Silva ishte duke mbajtur një fjalim, përpara një ndeshjeje me Brazilin, kur Casemiro i dha tre goditje. SHIKO VIDEON KETU

Reagimi i lojtarit të Real Madridit është bërë viral pasi në fillim duket se nuk e merr aspak mirë me një vështrim sfidues, por më pas qesh me shokun e tij dhe mbetet shaka. /G.D abcnews.al/