Ten Hag largon Rashford nga merkato: Është i rëndësishëm, nuk dua ta humbas atë

schedule15:57 - 12 Gusht, 2022

schedule 15:57 - 12 Gusht, 2022

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, flet për Marcus Rasfhord në një konferencë për shtyp.

Sulmuesi anglez, ka rënë në radarët e PSG-së dhe tekniku holandez nuk dëshiron ta humbasë atë.

“Ai është një lojtar me të vërtetë i rëndësishëm, ju mund ta shihni atë që nga dita e parë që unë kam ardhur aty. Jam shumë i kënaqur me të dhe nuk dua ta humbas. Ai është sigurisht pjesë e planeve të Manchesterit”, u shpreh teknku Ten Hag./ h.ll/abcnews.al