Si rrallëherë më parë, Arilena Ara ndan foton e veçantë me motrat

schedule08:39 - 21 Korrik, 2020

schedule 08:39 - 21 Korrik, 2020

Arilena Ara ka arritur të bëhet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Pak ditë më parë, ajo festoi 22 vjetorin e lindjes, ku mblodhi bashkë emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Arilena është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto mjat provokative me ndjekësit e saj, por gjithmonë është treguar e rezervuar përsa i përket jetës personale. Këngëtarja ka postuar së fundmi një foto që ka marrë vëmendjen e të gjithëve, ku shfaqet së bashku me motrat e saj.

 

View this post on Instagram

 

Ara’s sisters💙 @ambra_ara @adrianaa.ara

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Tre vajzat kanë pozuar mbi një jaht, dhe ajo që bie në sy janë format perfekte trupore të tyre. Kujtojmë që Arilena ka folur vazhdimisht për babin e ndjerë, për të cilin ka thënë se ka qenë mbështetja më e madhe e saj dhe një nga arsyet përse ajo i është përkushtuar muzikës. /abcnews.al