Roma-Feyenoord, gazetarit të Abc i ndodh e papritura e këndshme gjatë raportimit LIVE

schedule16:47 - 25 Maj, 2022

schedule 16:47 - 25 Maj, 2022

Gazetari i Abc Bledar Kuka është surprizuar gjatë kohës që po raportonte nga kodrat e liqenit artificial, atmosferën para ndeshjes mes Romës dhe Feyenoord, finale e cila do të luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania Stadium”.

Ndërsa ishte duke raportuar tifozët romanë kanë rrethuar gazetarin Kuka dhe kanë nisur të këndojnë: “Forza Roma”.

Gazetari dhe kameramani i Abc i kanë lejuar tifozët romanë që të shijojnë deri në fund entuziazmin e tyre para kësaj finaleje, pasi pas ndeshjes mund të mos kenë të njëjtin humor.

/Abcnews.al/