Përqafime në minus 7 gradë me të dashurin, Arilena Ara publikon videon “e ngrohtë”

schedule18:10 - 20 Dhjetor, 2020

schedule 18:10 - 20 Dhjetor, 2020

Vetëm pak ditë më parë Arilena Ara dhe Alban Skënderaj publikuan këngën e tyre më të re të titulluar ‘A i sheh’.

Ky projekt u prit shumë mirë nga fansat, të cilët e kanë klikuar pafundësisht shumë.

Mirëpo, ai që ka tërhequr më shumë vëmendje është videoklipi, që është xhiruar në alpe, ku temperaturat janë shumë herë më të ulëta.

Së fundmi, ka qenë Arilena që ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet gjatë xhirimeve dhe ka zbuluar edhe këtë fakt interesant të kësaj periudhe.

“Ne gjatë kohës që @albanskenderaj xhironte në temperaturat -7 ? @popikola @altin_celmeta dhe @ujvarahajdariofficial në ? ? #AISHEH”, ka shkruar Ara krah videos ku shihet duke u argëtuar me të dashurin e saj Popi Kola. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)