Orët e fundit të merkatos, Erald Çinari në orbitën e Partizanit sërish

schedule09:03 - 29 Janar, 2022

schedule 09:03 - 29 Janar, 2022

Erald Çinari është rikthyer sërish si pistë te Partizani. Sulmuesi anësor nuk kishte shumë hapësira në pjesën e parë të sezonit te Samsunspor në Turqi.

Klubi turk ia ka dhënë OK që të gjejë ndonjë zgjidhje tjetër për të ardhmen dhe në “Panorama Sport” ditën e sotme shkruhet se mund të rikthehet te Partizani.

Sigurisht që tifozët e kuq do të gëzoheshin tej mase për këtë lëvizje, pasi dihen cilësitë e Çinarit dhe për Partizanin do të ishte një goditje në merkaton e janarit. / abcnews.al