Opera “Carmen” ia del të ngërthejë spektatorin

schedule16:20 - 31 Janar, 2018

schedule 16:20 - 31 Janar, 2018

Premiera e operas “Carmen” mirëpritet nga publiku. Opera e pasionit, dashurisë, intrigues dhe xhelozisë rrëmbeu spektatorin përmes interpretimit të Vikena Kamenicës, Gëzim Myshketës, Giancarlo Monsalve dhe Eva Golemit./abcnews.al