Nata e dytë e Këngës Magjike

schedule16:18 - 8 Dhjetor, 2017

schedule 16:18 - 8 Dhjetor, 2017

Mes emocionesh, notash humori dha batutash u përmbyll edhe nata e dytë e Këngës Mgjike edicioni i 19. Ju ftojmë të ndiqni një material të zgjeruar ku këngëtarët pas kuintash rrëfejnë emocionet para dhe pas interpretimit. Tashmë 20 finalistët do të performojnë në natën finale, e cila do të mbahet mbrëmjen e së shtunës në 20:15 në Pallatin e Koncerteve./abcnews.al

https://youtu.be/euqVqqbEoxg