Motori përplaset me bordurën e rrugës, humb jetën 58 vjeçari

schedule14:52 - 9 Janar, 2018

schedule 14:52 - 9 Janar, 2018

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Peqin- Elbasan.

Sipas policisë një 58 vjeçar që drejtonte një motoçikletë pa targa ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Për pasojë drejtuesi i motoçikletës ka gjetur vdekjen e menjëhershme. /abcnews.al