Mikesha gazetare e Messit: Nga 1 korriku 2023 ai do të jetë sërish lojtar i Barcelonës

schedule19:10 - 4 Tetor, 2022

schedule 19:10 - 4 Tetor, 2022

“Më 1 korrik 2023 ai do të jetë lojtar i Barcelonës.” Ku është postimi në Tëitter i publikuar pasditen e sotme nga veronica Brunati, një gazetare argjentinase dhe mike e madhe e Messit dhe familjes së tij.

Në fund të sezonit, Messit i skadon kontrata me PSG-në dhe për gazetaren amerikano-jogure e ardhmja e sulmuesit nuk do të jetë në MLS, por sërish te Barcelona./ h.ll/abcnews.al