Mbappe shumë pranë Realit, PSG bëhet gati për transferimin e madh

schedule08:20 - 19 Maj, 2022

schedule 08:20 - 19 Maj, 2022

Kylian Mbappe është gjithnjë edhe më pranë transferimit të tij te Real Madrid.

Ditët kalojnë edhe francezi bëhet akoma edhe më shumë një lojtar i “Los Blancos”. Kështu, PSG është duke lëvizur “tullat” dhe po shikon përreth për një zëvendësues të duhur.

Emri kryesor që është futur në kllapa është ai i sulmuesin anësor senegalez, Sadio Mane./h.ll/abcnews.al