Makina përplas motomjetin në Fushë Krujë, 45 vjeçarja nën kujdesin e mjekëve

schedule20:52 - 27 Janar, 2023

schedule 20:52 - 27 Janar, 2023

Një makinë ka përplasur një motoçikletë në Fushë Krujë mbrëmjen e sotme.

Bëhet fjalë për automjetin me drejtues shtatsin V.B 33 vjeç, ka përplasur motomjetin me drejtuese shtetasen F. S., rreth 45 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Njoftim policie

Krujë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:45, në Fushë Krujë, një automjet me drejtues shtetasin V. B., 33 vjeç, ka përplasur motomjetin me drejtuese shtetasen F. S., rreth 45 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./abcnews.al/