Makina “i bie shkurt”, përmbyset në parkingun nëntokësor

schedule20:29 - 25 Janar, 2022

schedule 20:29 - 25 Janar, 2022

Një makinë në Prishtinë duket se i ka rënë për shkurt teksa merrte kthesën duke zbritur në parkingun tokësor në lagjen “Lakrishtë” të kryeqytetit.

Mediat kanë publikuar momentin kur vetura ka mbetur gati e përmbysur pasi ka marrë kthesën para kohe.

Nuk dihet nëse drejtuesi i automjetit dhe personat e tjerë që kanë qenë brenda në automjet në momentin e incidentit, kanë pësuar apo jo lëndime. /abcnews.al