Luli Bitri rrëfen projektet e reja në kinema dhe teatër

schedule10:30 - 17 Dhjetor, 2017

schedule 10:30 - 17 Dhjetor, 2017

Aktoren Luli Bitri jemi mësuar ta shohim në qender të ekranit të madh apo në mes të skenës së teatrit, por kësaj here ajo rrëfen detaje rreth filmit të parë të saj me metrazh të shkurter “ Ujë për trëndafilat”. Në një intervistë për ABC News, aktorja e roleve të nënave të trishtuara rrëfen detaje rreth projekteve të reja filmike./abcnews.al