Ky produkt në kuzhinën tuaj ndihmon flokët

schedule13:31 - 30 Shtator, 2020

schedule 13:31 - 30 Shtator, 2020

Ju dëshironi që flokët tuaj të rriten më shpejt dhe mund të jeni duke kërkuar në internet mënyra për ta bërë atë. Dhe ne ju gjetëm mënyrën dhe në fakt me një produkt që ekziston në kuzhinën tuaj, qepën.

Duhet ta dini që ka veti të dobishme dhe njëra prej tyre është se ndihmon flokët të rriten më shpejt.

Pra, nëse jeni të paduruar dhe dëshironi t’i zgjatni flokët më shpejt, bëni maskën e mëposhtme shtëpiake me lëng qepësh. Është e lehtë, e lirë dhe ia vlen.

Do ju duhet:1 gotë lëng qepësh dhe një jastëk pambuku.

Si ta përdorni atë:

Lagni jastëkun e pambukut me lëngun e qepës

Vendoseni atë në bazën kryesore të kokës.

Sapo të mbuloni të gjithë kokën, masazhoni me lëvizje të butë për disa minuta

Lëreni lëngun të veprojë për 15 deri në 60 minuta

Lani flokët me një shampo të butë.

Përsëriteni procedurën 2 deri në 3 herë në javë. l.k/abcnews.al