Krimet e luftës, pranga të kërkuarit në Malin e Zi

schedule22:45 - 5 Qershor, 2019

schedule 22:45 - 5 Qershor, 2019

Krimet e luftës vazhdojnë të jenë një plagë e hapur për shoqërinë kosovare. Familjarë të viktimave kërkojnë arrestimin dhe ekstradimin në Kosovë të autorëve të vrasjeve në masë, të cilët qarkullojnë të lirë në Serbi dhe vende të tjera të rajonit./ABC News Albania 24/7