Komedia “Shirli Valentina”: Asnjëherë nuk është vonë për të ndjekur ëndrrat

schedule15:37 - 5 Shkurt, 2018

schedule 15:37 - 5 Shkurt, 2018

Udhëtim i jashtëzakonshëm i Shirli Valentinës  në unin dhe mbi unin e saj është thelbi i komedisë që vjen në Teatrin Kombëtar nga aktorja Olta Daku me regji të Driada Dervishit. Aktorja thotë se ky rol i ka ardhur në kohën e duhur, brenda kësaj pjese ajo jetëson 10 personazhe./abcnews.al