Kemi “dasmë”, Meta pranon propozimin e Kryemadhit, i kthen përgjigje me dy gishta

schedule19:17 - 26 Janar, 2022

schedule 19:17 - 26 Janar, 2022

Presidenti Ilir Meta ka pranuar “propozimin” e bashkëshortes së tij Monika Kryemadhi për një sfidë kërcimi.

Ai ka rishpërndarë storyn e saj në Instragram duke e shoqëruar edhe me emojit me dy gishta, që duket edhe si një mesazh politik për paralajmërimin e tij për t’u rikthyer në krye të LSI.

Më herët Kryemadhi shpërndau videon ku shfaqet një çifti i sapomartuar që kërcejnë, dhe etiketoi të shoqin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dance Goals – Official Page ❤️ (@dancegoals)

Pak muaj më parë, Kryemadhi deklaroi se presidenti Ilir Meta do të rikthehet sërish në LSI, ndërsa ky i fundit ka deklaruar se është gati për të garuar në zgjedhje pas përfundimit të mandatit në krye të shtetit, në korrik të këtij viti. /abcnews.al