“Ke bërë zgjedhjen e duhur”, sa fitoi Egzona te “Kutia 21”?

schedule20:59 - 24 Janar, 2022

schedule 20:59 - 24 Janar, 2022

Egzona ishte lojtarja e mbrëmjes së sotme te “Kutia 21” në “ABC”.

Katër mijë euro ishin në lojë deri në kutitë e fundit, por në momentin final Egzona nga Tropoja që studion për matematikë bëri zgjedhjen e duhur duke pranuar oferën 250 euro.

Në fund në kutinë e saj kishte pasur 200 euro.

“Kutia 21” e drejtuar nga Enkel Demi dhe Edi Oga vjen nga e hëna në të premte në ekranin e “ABC”./ Abcnews.al