10 mijë euro në lojë, Klotvana shtang bankierin: Mosss!

schedule20:59 - 29 Dhjetor, 2021

schedule 20:59 - 29 Dhjetor, 2021

Klotvana ishte lojtarja e mbrëmjes së sotme te “Kutia 21” në “ABC”.

Pavarësisht se iu afrua çmimit të madh 10 mijë euro, dështoi për të fituar, pasi në fund rezultoi se në kutinë e saj kishte pasur vetëm 20 cent.

Megjithatë Klotvana nuk doli pa gjë, pasi u kthye në shtëpi me 100 euro.

“Kutia 21” e drejtuar nga Enkel Demi dhe Edi Oga vjen nga e hëna në të premte në ekranin e “ABC”./ Abcnews.al