“I pëlqen ta konsumojë njëherë në javë”, Dolores zbulon fiksimin e CR7

schedule19:17 - 27 Janar, 2021

schedule 19:17 - 27 Janar, 2021

Cristiano Ronaldo është një profesionist unik. Përveçse një makineri golash në fushën e blertë, portugezi është një person që punon shumë, stërvitet pafund dhe është gjithmonë i vëmendshëm ndaj çdo detaji.

Dieta e tij është e veçantë, por ka edhe raste kur e “shkel”, njësoj si të gjithë njerëzit e tjetër. Një gjë të tillë e zbulon gjatë një prononcimi për Mãe Energia mamaja e tij, Dolores Aveiro.

 

balcalhau a bras

Ushqimi i tij i preferuar është balcalhau a bras, por djalit tim i pëlqen edhe pica. E konsumon njëherë në javë, më pas bën disa ushtrime të ndryshme për të tretur plotësisht“, deklaron Dolores. /abcnews.al