Historitë e patreguara të aktores shkodrane Drande Xhaj

schedule16:22 - 4 Janar, 2022

schedule 16:22 - 4 Janar, 2022

Nga Simon Shkreli

Mbi 40 vjet në skenë. Aktorja shkodrane e humorit Drande Xhaj gjatë një interviste dhënë për gazetarin Simon Shkreli tregon momentet më të vecanta të karrierës së saj.

Histori për të qeshur dhe qarë nga periudha e komunizmit deri në ditët e sotme.

Ndiqni intervistën e plotë!