FOTO/ Modelja e njohur pozon nudo dhe bën thirrje për votim në zgjedhje

schedule12:39 - 23 Tetor, 2020

schedule 12:39 - 23 Tetor, 2020

Modelja e njohur amerikane, Ireland Baldwin i ka kërkuar ndjekësve të saj në Instagram të japin votën e tyre në zgjedhjet e ardhshme.

Për t’i inkurajuar ata, 25-vjeçarja ka pozuar topless dhe për të mbuluar gjoksin e saj, ka vendosur dy figura ku shkruhej “Unë votova”.

Modelja shfaqet afër buzës së pishinës me një palë pantallona dhe mjaft e relaksuar. Ndërsa komentet kanë qenë të shumta. l.k/abcnews.al