FOTO/ Arti i luftës, ja si stërviten elita e ushtrisë britanike

schedule16:09 - 23 Janar, 2020

schedule 16:09 - 23 Janar, 2020

Fotografët e ushtrisë britanike kanë sjellë moment të forta nga stërvitja e trupave elitë të ushtrisë britanike.

Dhe për herë të parë në histori, është një grua, Corporate Rebecca Broën, 29 vjeç, një specialist e mjekësisë ushtarake që fiton kurorën e artë për fotot e saj.

Më poshtë sjellim disa nga fotot e stërvitjes së elitës së ushtrisë britanike: