E mbuluar me flamur, moderatorja shqiptare uron Pavarësinë e SHBA-ve

schedule12:05 - 4 Korrik, 2020

schedule 12:05 - 4 Korrik, 2020

Lei Kraja është konsideruar si një ndër moderatorët më tërheqëse shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto mjaft joshëse, duke e kthyer të gjithë vëmendjen nga vetja.

Së fundmi, bukuroshja ka tërhequr sërish vëmendjen, e cila teksa ka uruar festën e Pavarësisë së SHBA-ve, ka pozuar e veshur me bikini dhe e mbuluar me flamurin amerikan.

 

View this post on Instagram

 

Happy 4th of July ya’ll 🇺🇸 #alberican 🇦🇱

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Megjithatë, moderatorja e cila ka jetuar për shumë kohë në SHBA, ka marrë një sërë komplimentesh nga ndjekësit e saj, të cilët i kanë vënë në pah bukurinë dhe linjat perfekte trupore që ka. /abcnews.al