E gjithë vëmendja tek Arilena Ara, mahnit ndjekësit me trupin perfekt (FOTO)

schedule15:31 - 26 Korrik, 2020

schedule 15:31 - 26 Korrik, 2020

Arilena Ara është padyshim një ndër zërat më të mirë të skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja festoi 22-vjetorin e lindjes pak ditë më parë, ndërsa ndau dhe disa foto në rrjete sociale nga festa e organizuar, pjesë e së cilës ishin dhe shumë emra të njohur të muzikës.

Këngëtarja e hitit “Nëntori” është shumë aktive edhe në rrjete sociale, e cila numëron më shumë se 1 milion ndjekës. Krahas postimeve të ndryshme, sigurisht nuk mungojnë as ato provokuese, ku së fundmi kanë qenë të shumta.

Ditën e sotme, këngëtarja ka postuar disa foto ku si gjithmonë duket mahnitëse. E veshur me bikini, teksa ka pozuar nga bregdeti, Arilena ka treguar edhe njëherë se gëzon një fizik për t’u patur zili. /abcnews.al/