Dritan Mehmeti me dhimbje koke, e alarmon sulmuesi kryesor

schedule10:00 - 28 Janar, 2022

schedule 10:00 - 28 Janar, 2022

Partizani barazoi kundër Dinamos në Kupën e Shqipërisë dhe tani duhet të mendojë për ndeshjen e radhës në kampionat.

“Demat” luajnë në transfertë ndaj Laçit dhe shqetësimi kryesor i trajnerit të Partizanit është sulmuesi Stenio Junior.

Ai la fushën e blertë në ndeshjen e djeshme ndaj Dinamos dhe dyshohet që ka një tërheqje, çka e vë në rrezik për duelin ndaj kurbinasve të hënën. /h.ll/abcnews.al