Dovedan: E patë të gjithë, nuk fitohet pa shënuar gola

schedule16:04 - 5 Dhjetor, 2020

schedule 16:04 - 5 Dhjetor, 2020

Veljko Dovedan, trajneri i Bylisi, pas humbjes me Vllazninë foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Te ballshiotët problemi i golit vijon të jetë i pranishëm, pasi edhe sot u mundën 1-0.

“Mungesa e golit? Edhe ju e keni parë se çfarë ndodhi në lojë. Që të fitosh duhet të shënosh gol dhe ne nuk e bëmë. Për të fituar duhen lojtarët”, tha fillimisht trajneri i Bylisit.

Më pas, i pyetur se çfarë mund të ndryshojë, Dovedan tha: “Kemi shumë probleme me shënimin e golit. Nuk ia dalim të shënojmë dot”. /abcnews.al