“Do ma dëgjoni krismën”, Fero mezi pret të kthehet në Kosovë

schedule21:33 - 13 Maj, 2021

schedule 21:33 - 13 Maj, 2021

Reperi i njohur Fero dhe partnerja e tij Arbenita Ismajli ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë.

Mirëpo, ky moment kaq i rëndësishëm në jetën e tij ka bërë që Fero të largohet nga Kosova dhe për më tepër nga muzika.

Së fundmi, përmes një postimi në “Instastory” ai është shprehur se pret me padurim të kthehet në Kosovë për të shkuar në studio për të punuar këngët e reja.

“Menxi spo pres me shku nKosov seni par ku kom me shku osht studio ja nini krismen”, ka shkruar ai.

Ndërkohë mbetet të shihet se çfarë planifikon të punojë kësaj radhe Fero për fansat e tij të shumtë./abcnews.al