Devoll, e zë poshtë zetori, humb jetën 60 vjeçari

schedule18:13 - 28 Maj, 2018

schedule 18:13 - 28 Maj, 2018

Një 60 vjeçar ka ndërrura jetë në Spitalin e Korçës, pasi e ka zënë poshtë zetori teska punonte tokën.  60 vjeçari me iniciale G.M, ka qenë duke punuar në fshatin Progër me zetor, i cili është batuar dhe për pasojë dyshohet se e ka zënë poshtë këtë të fundit duke e aksidentuar. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al