Damian Gjiknuri në Qafë Kashar

schedule23:37 - 30 Nëntor, 2017

schedule 23:37 - 30 Nëntor, 2017

Ministir i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ishte në zonën e Qafë Kasharit, për të vëzhguar situatën e përmbytjeve./abcnews.al

https://youtu.be/Qy9YZ3MI0sg