Cher publikon albumin e saj të parë për Krishtlindje

schedule08:20 - 12 Shtator, 2023

schedule 08:20 - 12 Shtator, 2023

Cher fton fansat e saj të kalojnë Krishtlindjet me të.

Ylli legjendar, 77 vjeç, po përgatitet të publikojë albumin e saj të parë të Krishtlindjeve, Cher Christmas, dhe e njoftoi projektin në Instagram duke postuar një foto të kopertinës dhe duke ftuar fansat e saj të festojnë me të. “Do t’i kaloni Krishtlindjet me mua?” ajo i ka shkruar postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cher (@cher)

Të shtunën, Cher postoi një ngacmues të kopertinës së albumit të saj duke i bërë fansat e saj të emocionuar. Në artin e ri, ajo ndërroi flokët e saj të zinj me një ngjyrë bionde të akullt dhe zëvendësoi germat e argjendta “Cher” me një të kuqe metalike.

“Krishtlindjet tashmë? Por nuk kam asgjë për të veshur…”, ka shkruar ajo postimin.

Një kopertinë e tretë dhe e fundit alternative është në dispozicion në dyqanin zyrtar të Cher. Edhe pse data e publikimit të Krishtlindjeve të Cher nuk është shpallur ende, albumi është i disponueshëm për para-porosi tani dhe Cher është “me të vërtetë, shumë e emocionuar” për këtë./abcenews.al