Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea

schedule15:55 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 15:55 - 7 Dhjetor, 2021

Qershori po vjen dhe Cesar Azpilicueta nuk pritet të rinovojë me klubin anglez.

“The Independent” raporton se mbrojtësi është shumë pranë rikthimit në atdheun e tij për të mbyllur vitet e karrierës të cilat i kanë mbetur.

32-vjeçari është në negociata të avancuara me Barcelonën dhe shumë shpejtë mendohet se do të gjejnë rrugën e përbashkët./h.ll/abcnews.al