Barcelona po mendon rikthimin e ish-sulmuesit

schedule16:50 - 8 Janar, 2022

schedule 16:50 - 8 Janar, 2022

Rinovimi i Ousmane Dembelé me ​​Barcelonën është gjithnjë e më shumë në pikëpyetje, kjo është arsyeja pse klubi blaugrana po teston terrenin për zëvendësime të mundshme të ish- Borussia Dortmund.

Sipas raportimeve të “SPORT” , katalanasit kanë identifikuar Adama Traoré të Wolverhampton si zëvendësuesin ideal për Dembele.

I rritur në Cantera, Traoré u largua nga Barcelona në vitin 2015, por marrëdhëniet e mira mes Wolves dhe blaugrana mund të çojnë në një marrëveshje mes palëve për shitjen e anësorit spanjoll./ h.ll/abcnews.al