Atletico Madrid-Manchester United, CR7 përballë skuadrës së preferuar, ja formacionet zyrtare

schedule20:16 - 23 Shkurt, 2022

schedule 20:16 - 23 Shkurt, 2022

Manchester United ka udhëtuar drejt Spanjës për tu përballur me Atletico Madrid në sfidën e vlefshme ndeshjet Champions League.

Një përballje mes “titanësh” e vlefshme për fazën me eliminim në këtë kompeticion, me skuadrat që kërkojnë të kalojnë në fazën tjetër.

Në këtë përballje do të ketë një rikthim në Spanjë, dhe Cristiano Ronaldo do të ketë përballë “prenë” e preferuar, ndërsa nga krahu tjetër Atletiko Madrid nga ana tjetër kërkon të përfitojë nga momenti i keq i “Djajve të Kuq” dhe synon të kalojë në raundin tjetër.

Formacionet zyrtare:

/f.a/abcnews.al