Arilena Ara ndan me ndjekësit foton seksi

schedule21:29 - 6 Qershor, 2020

schedule 21:29 - 6 Qershor, 2020

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri. Bukuroshja së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social “Facebook”

Në të shumtën e rasteve Arilena publikon në rrjete sociale foto serioze, duke mos i trazuar shumë ujërat, mirëpo së fundmi ka bërë të kundërtën.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku duket shumë sensuale. Me bluzën e ngritur dhe tutat pak të ulura, ajo ka treguar linjat perfekte.