Yjet e “Game of Thrones” japin lajmin e ëmbël për të gjithë

schedule09:31 - 28 Shtator, 2020

schedule 09:31 - 28 Shtator, 2020

Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington, kanë njoftuar se ata janë në pritje të fëmijës së pare.

Leslie, e cila është paraqitur në kopertinë të revistës Make Magazine, është shfaqur ne një veshje atraktive, me një pallto të kuqe dhe më pas në një fotografi me fustan të zi.

View this post on Instagram

Really amazing days work, photographing the beautiful Rose Leslie for the cover of @make_magazineuk , out now! A very special all woman team photographic shoot were selected to capture Rose at this wonderful time of her life as she prepares for motherhood for the first time. My team were: @billiescheepersphotography @liztaw doing beautiful hair and @justinejenkins wonderful makeup. Rose wears @stellamccartney. Huge thanks to @vrwpublicity for organising the shoot and to Hannah Rand for her interview. #roseleslie #makemagazine #rose #portraitphotography #portrait #interview #covershoot #cover #stellamccartney #red

A post shared by Ursula Lake (@ursula_lake) on

Sipas USA Today, dyshja zyrtarizuan lidhjen në prill të vitit 2016 gjatë një momenti në tapetin e kuq në ceremoninë e “Olivier Awards” në Londër,. Leslie dhe Harrington u fejuan në shtator të vitit 2017 dhe u martuan në një kështjellë skoceze në qershor të vitit 2018.

Rose ndërkohë nuk njoftoi se është shtatzënë, deri në realizimin e një fotosesioni për Make Magazine.

Ajo dhe Harrington, të dy 33 vjeçarë, në serial ishin të njohur si Ygritte dhe Jon Snow. l.k/abcnews.al