Visjan Ukcenaj flet për sezonin e ri televiziv dhe bashkëpunimin me këngëtaren e njohur

schedule21:24 - 6 Gusht, 2020

schedule 21:24 - 6 Gusht, 2020

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj ka ndarë momente të veçantë në Edicioni Veror 2020 me gazetaren Irini Meçe.

Aktori foli për situatën e shkaktuar nga COVID-19, ndërsa tregoi se ndjehet disi varfëria tek qytetarët.

“Njerëzit duhet të jenë të ndërgjegjshëm, të ruhen për veten e tyre. Të mos shkaktohet panik. Secili të ruhet për vete dhe indirekt do të ruajë edhe tjetrin.

Po ashtu ai tregoi se ishte e vështirë të punojë në kushte të tilla sidomos nga ana psikologjike.

“Edhe për ne që përpiqeshim të bënim humor ka qenë shumë e lodhshme, por mendoj që bëmë një punë shumë të mirë. Ky është edhe qëllimi i humorit të relaksojë të nxjerrë në pah edhe probleme sociale”, u shpreh ai.

Një tjetër bashkëpunim i tij pritet me këngëtaren Blerina Brakën.

Me humorin dhe pozitivitetin që e karakterizon Ukcenaj tha se në shtator priten surpriza të reja dhe padyshim shumë humor dhe të qeshura.