VIDEO/ Zhbllokohet rezultati në Old Trafford, Atletico Madrid në avantazh

schedule21:46 - 15 Mars, 2022

schedule 21:46 - 15 Mars, 2022

Është zhbllokuar rezultati në Old Trafford ku Atletico Madrid ka kaluar në avantazh.

Në minutën e 41-të Griezmann ka asistuar për Renan Lodi dhe ky i fundit e ka dërguar topin në rrjetë.

Manchester Utd 0-1 Atl Madrid/ h.ll/albeu.com

Shiko golin: