VIDEO/ Zgjidhet goli i vitit 2021 në Gjermani dhe është një kryevepër

schedule16:39 - 6 Janar, 2022

schedule 16:39 - 6 Janar, 2022

Bundesliga ka një gol fantastik të shënuar në vitin 2021, që është zgjedhur më i bukuri.

Bëhet fjalë për realizimin e Gerrit Holtmann, i cili e ka dërguar topin në rrjetë pas një aksioni krejtësisht personal.

Holtman, i cili është pjesë e skuadrës së Bochum, ndëshkoi skuadrën e Mainz. / abcnews.al