VIDEO / Të shtëna me armë zjarri në qendër të Elbasanit, një i plagosur

schedule07:46 - 16 Janar, 2020

schedule 07:46 - 16 Janar, 2020

Elbasan, të shtëna me armë zjarri pas mesnatës në qendër të qytetit, për pasojë ka mbetur i plagosur 23-vjeçari Kei Piu.

Sipas të dhënave të para, 23 vjeçari ishte në lëvizje e sipër me mjetin e tij, tip “Fuoristrade” ndërsa është qëlluar me armë.

23-vjeçari Kei Piu i cili mbeti i plagosur nga të shtënat me armë zjarri ndodhet në sallën e reanimacionit në spitalin e Elbasanit.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes që pas mesnate dhe ka nsiur hetimet për zbardhjen dhe identifikimin e personave të përfshirë në të./abcnews.al