VIDEO/ Tabaku pengohet te shkallët e Kuvendit dhe për pak rrëzohet, deputeten e “shpëton” tryeza

schedule13:22 - 23 Qershor, 2022

schedule 13:22 - 23 Qershor, 2022

Deputetja demokrate Jorida Tabaku ka përjetuar një moment të sikletshëm në sallën e Kuvendit.

Ajo po ecte në korridorin e Kuvendit për tu ulur në vendin e saj.

Por në një moment, deputetja pengohet tek shkallët dhe për pak rrëzohet por arrin të mbahet tek tavolina./Abcnews.al/